Certificates

Firma Fresh World International Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie jakim jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który został nadawany firmie za najwyższą ocenę stabilności w roku 2014 według Bisnode Polska sp. z o.o.

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB) to wyróżnienie nadawane podmiotom, których dane finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

 

Aby znaleźć się w gronie uhonorowanych, firma musi spełniać ściśle określone kryteria, dając jednocześnie gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej oraz posiadać znikomy poziom zadłużenia i przeterminowanych płatności. Nadanie “Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej” stanowi sygnał, że firma nim wyróżniona jest zaufanym podmiotem do współpracy. To wiarygodny i stabilny finansowo kontrahent.

 

Ocena ta wystawiana jest przez specjalistów Dun & Bradstreet na podstawie: analizy moralności płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

 

Certyfikat CWB