Create an Account
Szeroki rynek odbiorców zagranicznych
Od 8 lat eksportujemy nasze towary na wymagające rynki wschodnie, dostarczając świeże owoce i warzywa do takich krajów jak: Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Serbia i Jordania.

 

Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad 200 różnych asortymentów, pochodzących nie tylko z Polski, ale nawet z bardzo odległych zakątków świata. W ofercie znajdują się również owoce egzotyczne takie jak: tamarillo, rambutan, marakuja, papaja czy karambola.

 

Naszym atutem jest realizacja zamówień mieszanych, składających się z wielu różnych asortymentów. Dzięki temu klient może zamówić wszystkie niezbędne towary w jednym miejscu, co znacznie ogranicza koszty realizacji takiego zamówienia z kilku różnych źródeł.

Co nas wyróżnia?

Dzięki dużej powierzchni magazynowej, wyposażonej w nowoczesne komory chłodnicze i dojrzewalnicze jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, niezależnie od jego wielkości w ciągu 24h.
Oferujemy całą gamę różnorodnych opakowań jednostkowych i zbiorczych dostosowując proces konfekcji i etykietowania do indywidualnych potrzeb klientów.
Nasz system znakowania pozwala na pełną identyfikowalność towarów w łańcuchu dostaw, dzięki czemu jesteśmy w stanie monitorować je w drodze od producenta do finalnego odbiorcy.
Zapewniamy transport towarów zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami.
Będąc naszym klientem możesz liczyć na profesjonalna i kompleksową obsługę od chwili złożenia zamówienia do momentu dostarczenia towaru w ustalonym miejscu i czasie.
Back to Top