Create an Account
Misja firmy

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia profesjonalnej i kompleksowej obsługi naszych odbiorców na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, poprzez dostarczanie świeżych owoców i warzyw w dowolnej konfekcji, w określonym przez klienta miejscu i czasie.

O nas

Firma Fresh World International Sp. z o.o. powstała w 1998 roku i od tego czasu stale się rozwija. Obecnie zatrudniamy ponad 300 pracowników. Wielu z nich pracuje z nami od początku istnienia firmy, a my stale inwestujemy w ich rozwój. Doceniając zaangażowanie pracowników zapewniamy przyjazną atmosferę w pracy oraz wszystkie niezbędne szkolenia potrzebne do doskonalenia umiejętności zawodowych.

Nasza wiedza opiera się na ponad 20-letnim doświadczeniu w bardzo wymagającym i konkurencyjnym sektorze świeżych owoców i warzyw. Doskonale znamy potrzeby naszych partnerów biznesowych: producentów, handlowców i konsumentów. Naszym priorytetem jest zbudowanie stabilnej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i reagowaniu na zamieniające się potrzeby finalnego konsumenta. Respektując potrzeby naszych partnerów tworzymy środowisko sprzyjające rozwojowi biznesu. Staramy się, aby wszystkie zaangażowane strony miały poczucie satysfakcji, które jest miarą prawdziwego sukcesu.

Fresh World International Sp. z o.o. jest partnerem projektu SUPERVALUE – Rozwiązanie problemu lokalnie dostępnych mokrych strumieni odpadowych (….)

Projekt jest realizowany w partnerstwie z Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia oraz Technische Universiteit Delft z Holandii.  Jego celem jest ocena możliwości wykorzystania odpadów organicznych, powstających w branży rolno-spożywczej do pozyskania energii chemicznej.

Opis projektu SUPERVALUE

Jakie są nasze produkty?
CECHY PRODUKTÓW

ZDROWE I SOCZYSTE

Dostarczamy wyłącznie najświeższe, wyselekcjonowane i najbardziej soczyste owoce i warzywa do naszych klientów. Wszystkie produkty są przechowywane w komorach chłodniczych, a także poddawane kontroli jakości.

BEZPIECZNE

Nasze produkty spełniają wszystkie międzynarodowe wymagania oraz normy jakości, a towary pochodzą od producentów rolnych certyfikowanych według norm systemu GLOBALG.A.P. Nad przestrzeganiem wysokich standardów czuwa profesjonalny Dział Kontroli Jakości. Regularnie sprawdzamy poziom pozostałości pestycydów w oferowanych do sprzedaży asortymentach. Nasza firma jest poddawana audytom według restrykcyjnych norm naszych odbiorców opartych na standardach: IFS, BRC.

SMACZNE

Cenimy długotrwałą współpracę z kontrahentami, dlatego dbamy o to, aby nasze produkty były smaczne. Tylko najwyższa jakość produktów może wpłynąć na zadowolenie konsumentów.

Informacja o realizowanej strategii podatkowej
za 2022 rok podatkowy
Back to Top